Draugiška gyvūnams kosmetika: padėk beglobiams gyvūnams

Naujametiniai pažadai dažnai yra užmirštami jau pirmąją sausio savaitę, tačiau mes galime užtikrinti, jog mūsų siekiai yra kur kas rimtesni. Turbūt jau esate girdėję apie draugišką gyvūnams bei veganišką kosmetiką. Jei ne, prisiminti bei sužinoti svarbiausius dalykus galite Beauty Print straipsnyje būtent apie tai. 2018 metus pasitinkame ryžtingai ir su gerais tikslais – prisidėsime prie gyvūnų gelbėjimo ir kviečiame prisijungti visus.

kosmetika be žiaurumo

Cruelty free arba draugiška gyvūnams kosmetika yra įsišaknijęs terminas ne tik grožio industrijoje, bet ir visose kitose srityse. Kai kalbame apie pirminius poreikius, žmogus tampa lygus gyvūnui, nes visiems be išimties reikia maisto, saugumo jausmo, visi jaučiame skausmą ir baimę. Tai supratus, gailestingumas, kurį jaučiame žmonėms, atsiranda ir apmąstant elgesį su gyvūnais. Stebime tendencijas ir manome, kad kiekvienam iš mūsų svarbu prisidėti prie to, kokią aplinką kuriame ir kokias vertybes puoselėjame, todėl jūsų patogumui Top Beauty internetinėje parduotuvėje išskyrėme dvi naujas dekoratyvinės kosmetikos kategorijas: draugišką gyvūnams kosmetiką bei veganišką kosmetiką tiems, kurie yra pasiryžę atsisakyti ir produktų, turinčių gyvulinės kilmės ingredientų. Tenka pripažinti, kad kartais žmonių išradingumas ir naujausios mados peržengia visas ribas, tačiau ši parodo, jog XXI amžiuje vartotojai mąsto progresyviai ir rūpinasi tiek savo, tiek planetos ateitimi.

Purple Tree Vanilla Miracle daugiafunkcinis odos ir lūpų balzamas (25ml)

Purple Tree Vanilla Miracle daugiafunkcinis odos ir lūpų balzamas (25ml)

The Balm Meet Matt(e) Ador Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinys (9 spalvos)

The Balm Meet Matt(e) Ador Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinys (9 spalvos)

LILY LOLO Mineral Bronzer mineralinis bronzantas (Spalva – Bondi Bronze)

LILY LOLO Mineral Bronzer mineralinis bronzantas (Spalva – Bondi Bronze)

Norėdami padėti gyvūnams, nusprendėme 2018 metais prisidėti prie paramos beglobiams gyvūnams, todėl skelbiame akciją! 1% visos sumos, už kurią bus nupirkta prekių iš Draugiška gyvūnams kosmetika bei Veganiška kosmetika kategorijų, reguliariai skirsime beglobių gyvūnų prieglaudoms paremti, todėl kiekvienas iš jūsų gali prisidėti prie mūsų iniciatyvos. Šią akciją bei mūsų veiklą galėsite sekti socialiniame tinkle Facebook bei mūsų Instagram paskyroje, kur pasidalinsime visomis naujienomis.

Siūlome peržiūrėti savo kosmetines ir imtis veiksmų. Kiekvieną kartą, rinkdamiesi draugišką gyvūnams ir veganišką kosmetiką vietoje kitos, parodome gamintojams, jog nepritariame žiauriam elgesiui su gyvūnais, kurį vis dar propaguoja daugybė žinomų bei grožio industrijoje aukštą vietą užimančių prekės ženklų. Kosmetika be žiaurumo yra tai, ką pasiekti galime kiekvienas, tad didelius darbus mažais žingsneliais pradėkime nuo savęs!