Otilijos Sleek MakeUP True Colour lūpų dažų apžvalga

Kokia makiažo priemonė gali akimirksniu kardinaliai pakeisti bet kokį įvaizdį? Žinoma, kad lūpų dažai! Dienų dienas galiu praleisti pamiršusi apie akių šešėlius, skaistalus, nosytės pudravimąsi, tačiau nepasidažius lūpų – nė kojos iš namų!

 

sleek-pagr

Šįkart turėjau progą išbandyti tris labai skirtingas (nors vyrų nuomone – tiesiog tris raudonas) Sleek Makeup True Colour lūpų dažų spalvas. Garsaus ir – svarbiausia – kiekvienai įperkamo Sleek Makeup brand‘o pristatinėti papildomai jau nebereikia; nors ir mažai kur pardavinėjamas, lietuvaičių širdyse jis baigia užsitarnauti deramą vietą. Vis dėl to, Sleek Makeup lūpų dažus bandžiau pirmą kartą. Tačiau ne paskutinį!

 

sleek-tekste

 

Vos išpakavusi siuntinį kurį laiką gėrėjausi pakuote: daili, minimalistinė, patogi ir labai elegantiška! Tačiau visos mes puikiai žinome, kad išorė dar ne viskas. Laimė, vaizdas po juodais kamšteliais manęs irgi nenuvylė. Čia slėpėsi trys puikiai pigmentuotos (tuo geriausiai įsitikinsite netyčia teptelėję pro šalį :) ) spalvos: Papaya Punch, O.M.G! ir Vamp. Dvi iš jų – Papaya Punch ir Vamp – absoliučiai matinės. Man labai patiko tai, kad lūpų dažai nepasižymi jokiu kvapu, užtepti nesijaučia ir neerzina odos. Beje, pakuotė skelbia, kad lūpų dažų sudėtyje esama vitamino E. Žinoma, jo tikrai ne marios ir jis tikrai ne pagrindinis ingredientas, tačiau lūpoms nuo to tikrai ne blogiau!

 

sleek-spalvos-naujas

Pirmiausia išbandžiau Papaya Punch – nepaprastai pavasarišką ir gaivią koralinę spalvą. Kaip jau minėta, šis atspalvis – matinis, todėl prieš dažantis geresnio efekto ir padengimo labui rekomenduoju gerai sudrėkinti ar net nepatingėti nusišveisti lūpas. Ši spalva man labai patiko, įtariu, kad šiltuoju sezonu bus pati mėgstamiausia. O štai O.M.G! pasižymi kone veidrodiniu blizgesiu. Ši spalva – ryški, šiek tiek oranžinė raudona. Puikiai tinkama siekiant sukurti įspūdį paliekantį įvaizdį. Sakoma, kad raudona – kiekvienai moteriai tinkanti spalva ir tereikia surasti savo atspalvį. Mano nuomone, O.M.G! – tradicinis ir fatališkas labai ryškių lūpų atspalvis – tiks kiekvienai. O štai Vamp, dar vienas matinis gražuolis, įtiks kiekvienai fashionistai, kadangi tamsesnių atspalvių lūpos iš topų trauktis dar neplanuoja.

 

sleek-eilute-tekste

Mano nuomone, visi trys atspalviai verti vietos kosmetinėje. Pagrindiniai Sleek MakeUP True Colour lūpų dažų pliusai: patogi pakuotė, puiki kaina, nuostabios, nenusibodę spalvos, stipri pigmentacija, nedžiovina lūpų. O štai kaip trūkumus galėčiau įvardinti nebent pastebėjimus, kad nelengvai nusivalo išsitepus, o ryškesnės spalvos turi tendenciją užkandžiaujant „nusivalgyti“, tad kur nors susiruošus įsimesti dažus į rankinę pakartotiniam pasidažymui po keleto valandų tikrai nepakenktų. Vis dėl to, produktas mano lūkesčius pateisino, ir jau nekantraudama laukiu šilumos, kai ryškiai išsidažiusi lūpas Papaya Punch ir pasipuošusi plazdančia suknele kulniuosiu Gedimino prospektu.

rekomenduojame

Sleek Makeup True Colour lūpų dažai (Spalva - Vamp)

Sleek Makeup True Colour lūpų dažai (Spalva – Vamp)

Sleek Makeup True Colour lūpų dažai (Spalva - Papaya Punch)

Sleek Makeup True Colour lūpų dažai (Spalva – Papaya Punch)

Sleek Makeup True Colour lūpų dažai (Spalva - OMG)

Sleek Makeup True Colour lūpų dažai (Spalva – OMG) • Akvilė

  sudomino, mąstau įsigyti :)

  • Auguste

   Tikrai puikus pasirinkimas. 😉

 • Otilija

  Tikrai verta! Nuotraukose nė nepavyko atspindėt, kokios iš tikrųjų puikios ir ryškios spalvos :)